Chalet Zandolis Et Cocotiers
Deze gesitueerde in Les Trois-Ilets Chalet Zandolis Et Cocotiers Les Trois-Ilets is op 10 minuten met de auto weg van Rocher du Diamant gelegen en biedt een privézwembad, wat zorgt voor een ontspannen verblijf.
Plage du Diamant is op 3 km afstand gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten van dit chalet behoren ook een badkuip en een douche.
Deze 1-slaapkamer woning heeft een eethoek buiten met een waterkoker, een broodrooster en een kookplaat. De luchthaven Fort De France is bereikbaar binnen 30 minuten rijden van deze 1-badkamer villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Anse Diamant4072 km
- Diamond Beach4261 km
- Plage du Diamant4121 km
- Home3473 km
- Vue sur le Diamant4218 km
- Eglise Saint-Thomas du Diamant3988 km
- Rocher du Diamant4004 km
- Quad Autres3024 km
- Trigonolithe pierre a 3 Pointes4030 km
- Monument Aux Morts4021 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Chalet Zandolis Et Cocotiers?
Gasten van Chalet Zandolis Et Cocotiers kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Chalet Zandolis Et Cocotiers van de luchthaven Fort De France?
Chalet Zandolis Et Cocotiers ligt op 30 minuten rijden van de luchthaven Fort De France. - ❓
Is er een keuken in Chalet Zandolis Et Cocotiers?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Chalet Zandolis Et Cocotiers. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit chalet?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in dit chalet. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk Rocher du Diamant en Plage du Diamant bereiken, die respectievelijk op 10 minuten met de auto vanaf de accommodatie en op 3 km afstand liggen.